Szybki kontakt

O nas

PPUH „ANDRA” Sp. z o. o. istnieje od 1989 roku i obecnie jest prężnie działającym przedsiębiorstwem branży pasmanteryjnej. Na początku swojego istnienia firma miała charakter spółki rodzinnej, która z czasem ewaluowała i przeobrażała się w organizację o istotnym znaczeniu na rynku regionu łódzkiego. Co więcej, tradycje włókiennicze, które od lat przedwojennych zakorzeniły się w rodzinie, w sposób naturalny i nieprzypadkowy wyznaczyły kierunek rozwoju przedsiębiorstwa.


W pierwszych miesiącach 1989 firma rozpoczęła działalność od wytwarzania typowych gum plecionych. Z biegiem lat, unowocześniając i rozwijając park maszynowy, rozszerzała zakres produkowanych wyrobów.

Wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność zespołu pracowników pozwoliła na opracowanie ponad 1500 wzorów produktów. Obecnie firma wytwarza wszelkiego rodzaju taśmy, lamówki, gumy, sznurki, taśmy specjalistyczne dla różnorodnych gałęzi przemysłu krajowego i zagranicznego. PPUH „ANDRA” Sp. z o.o. jest jednym z większych dostawców globalnych i preferowanych dla przemysłu medycznego w krajach Unii Europejskiej. Od 7 lat z sukcesami współpracuje też z bardzo wymagającą branżą motoryzacyjną, co zaowocowało rozpoczęciem wdrażania systemu ISO/TS 16949:2009.

Firmę na rynku kojarzy się przede wszystkim z wysoką jakością produkowanych wyrobów, co zostało osiągnięte dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny obsługi maszyn pasmanteryjnych oraz dzięki ciągłej zmianie i doskonaleniu strategii wytwarzanie produktów. Uznanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów za priorytet od początku działalności oraz lata wytrwałej pracy przyniosły efekty w postaci wieloletniej współpracy z odbiorcami, powszechnie znanymi w kraju i zagranicą.

Z całą pewnością przełomowym okresem w działalności firmy było wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO. Praca nad ciągłym doskonaleniem w zakresie jakości została uwieńczona pomyślnie przeprowadzoną certyfikacją Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001–2000 w październiku 2003 r. przez niemiecką firmę DEKRA. Obecnie firma uzyskała certyfikat ISO 9001-2008. Zarząd firmy planuje certyfikacje ISO/TS 16949:2009 w 2015 roku.

Firma P.P.U.H. "ANDRA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że realizuje projekt pt.

„WDROŻENIE NOWEGO MODELU BIZNESOWEGO ZMIERZAJĄCEGO DO INTERNACJONALIZACJI PRZEDSIĘBIORSTWA ANDRA SP. Z O. O.”

 na podstawie umowy o dofinansowanie nr RPLD.02.02.01-10-0021/18-00 w ramach II osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Firma P.P.U.H. "ANDRA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że realizuje projekt pt.

„WDROŻENIE WYNIKÓW PRAC BADAWCZO-ROZOWJOWYCH W ZAKRESIE PRODUKCJI SPECJALISTYCZNYCH TAŚM”

 na podstawie umowy o dofinansowanie nr RPLD.02.03.01-10-0028/17-00 w ramach II osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.