Certyfikaty

więcej »

Szybki kontakt

Aktualności

Przerwa Wakacyjna 24.07-04.08

Szanowni Państwo, informujemy że od 24.07 do 04.08 firma będzie zamknięta.

 

Umowa o współpracy z
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi

Z dumą ogłaszamy że 28. 04.2017 podczas obchodów Dnia Włókiennika nastąpiło podpisanie umowy patronackiej między Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi a firmą ANDRA. Obie strony zobowiązały się do wzajemnej pomocy, współpracy w zakresie praktycznej nauki zawodu uczniów oraz popularyzacji tej wyjątkowej dziedziny przemysłu.

 

Targi Fast Textile 16-19.11.2016

Chcielibyśmy poinformować że w dniach 16-19 listopada, nasza firma będzie wystawiać swoje produkty na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2016, które odbędą się na terenie Ptak Warsaw ExpoNa targach prezentowana będzie kompleksowa oferta dla producentów odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (332).

III Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych

Mamy przyjemność zaprosić na największą imprezę branży włókienniczej w Polsce. Trzecia edycja targów oraz konferencja InnovaTex to najistotniejsze wydarzenia branżowe w Polsce, które przyciągają olbrzymia liczbę odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (34), nasi pracownicy chętnie opowiedzą o firmie oraz przedstawią ofertę produktów.

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Podziękowanie

Chcielibyśmy podziękować tym wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów Tkanin i Dodatków Fast Textile 2015. Wyroby naszej firmy cieszyły się dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Checmy zapewnić że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby spotkania które odbyliśmy podczas targów zaowocowały długoletnia współpracą.

 

Targi Fast Textile 25-27.11.2015

Chcielibyśmy poinformować że w dniach 25-27 listopada, nasza firma będzie wystawiać swoje produkty na Międzynarodowych Targach Tkanin i Dodatków Fast Textile 2015, które odbędą się na terenie Ptak Fashion City. Na targach prezentowana będzie kompleksowa oferta dla producentów odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (143).

 

 

Targi Fast Textile

Chcielibyśmy poinformować że nasza firma będzie wystawiać swoje produkty na Międzynarodowych Targach Tekstyliów Fast Textile, które odbędą się na terenie Ptak Fashion City. Na targach prezentowana będzie kompleksowa oferta dla producentów odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (829).

II Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych

Mamy przyjemność zaprosić na największą imprezę branży włókienniczej w Polsce. Druga edycja targów oraz konferencja InnovaTex to najistotniejsze wydarzenia branżowe w Polsce, które przyciągają olbrzymia liczbę odwiedzających. Firma ANDRA jest partnerem targów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (38), nasi pracownicy chętnie opowiedzą o firmie oraz przedstawią ofertę produktów. 

  

 

07.2014 

Witamy na naszej nowej stronie internetowej.

04.2014 OEKO-TEX® STANDARD 100

Mamy zaszczyt poinformować że firma ANDRA uzyskała certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100, który potwierdza bezpieczeństwo produkowanych przez nas wyrobów włókienniczych. Certyfikat ten zapewnia, że nasze produkty są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.